Що подарувати начальнику на 23 лютого? | Найкращі Ідеї

Кожна з жінок, яка збирається зробити подарунок до Дня Захисника Вітчизни своєму начальнику, керується різними мотивами. Деякі сподіваються на можливе просування по кар’єрних сходах, інші мріють отримати у відповідь премію до Жіночого Дня, а треті просто хочуть зробити знак уваги своєму керівнику. Втім, мотив особливої ролі не грає, оскільки всіх об’єднує одне: бажання знайти приємний і в той же час не дуже дорогий подарунок. У цій статті Ви зможете знайти кілька цікавих варіантів, які допоможуть Вам впоратися з проблемою: що можна подарувати начальникові на 23 лютого оригінальне і недороге? Ці сюрпризи можна презентувати від всього колективу або від себе особисто.

Топ-10 оригінальних подарунків начальнику на 23 лютого

 • Красивий кавовий набір. Напевно, Вашого керівника відвідують партнери, співробітники і просто важливі люди. Всіх відвідувачів прийнято пригостити чашкою ароматної заварної кави. Безумовно, і поданий кави, повинен красивою посуді. Таким чином, фарфоровий кавовий набір стане цілком доречним сюрпризом (звичайно, якщо такої ще не є в кабінеті шефа). В іншому випадку, можна вручити сучасну кавоварку.
 • Спиртне. Це один з найбільш поширених варіантів для начальника. Звичайно, подарувати пляшку коньяку або горілки, куплену в сусідньому алкогольному магазині, буде зовсім неоригінально і, навіть, негарно. Відштовхуючись від того, що 23 лютого має свою тематику, можна знайти пляшки в оригінальному дизайні, наприклад, у вигляді гармати, автомата або гранати. Тут важливо не просто купити хороший алкоголь, але і піднести його необхідно красиво і зі смаком.
 • Торт. Замовивши у кондитерській торт у формі бронемашини або вертольота, Ви зможете не тільки зробити оригінальний сюрприз своєму керівникові, а й організувати спільне чаювання з іншими співробітниками Вашого підприємства або організації. Втім, замість чаю чудово підійде ігристе.
 • Глобус-бар. Глобус, який буде стояти на робочому столі Вашого боса, хороший аксесуар для кабінету, навряд чи викличе інтерес або які-небудь підозри у його відвідувачів. Однак, звичайний глобус стане не лише дороговказом, але і досить корисною річчю, коли виявиться, що в його середині знаходиться пляшка коньяку і кілька чарок. Чи Не правда, несподіваний поворот? Ваш бос, напевно, оцінить такий сюрприз!
 • Письмові приналежності. Начальник компанії – особистість солідна, тому підписувати важливі документи простенької кульковою ручкою взагалі не оригінально. Можна купити набір з пір’яний ручки і роллера в дорогому футлярі. Можливо саме однієї з цих чудових ручок Ваш бос незабаром підпише Вам заяву про відпустку. Ще одним варіантом стане вишуканим перо і чорнильниця, але це вже, швидше, прикраса столу.
 • Ексклюзивні шахи. Елітні шахи стануть відмінним подарунком для Вашого керівника, який не проти обговорити положення нового договору зі своїми партнерами, за партією в шахи. Ексклюзивні фігури, дорога шахова дошка – це вишуканий подарунок для серйозного і цілеспрямованої людини.
 • Календар-планувальник. Настінний календар-планувальник допоможе Вашому керівнику скласти план не тільки на найближчий тиждень, але і кілька місяців і, навіть, цілий рік. Таким чином, на одному аркуші будуть знаходитися всі заплановані заходи Вашого боса. На поверхні такого календаря можна записувати інформацію маркером і прати звичайною сухою серветкою.
 • Книга. Якщо Ваш начальник має пряме відношення до Дня Захисника Вітчизни, тобто він є військовим людиною, можна презентувати книги по цій темі. Відмінним варіантом стане книжкове видання «Мистецтво війни» або «Військова тактика і стратегія».
 • Компактний мультитул. Якщо у Вашого боса є власний автомобіль, чудовим сюрпризом для нього стане компактний мультитул з наявністю різних викруток. Він дуже зручний у використанні завдяки своїм компактним розмірам та універсального дизайну. Мультитул можна повісити на автомобільні ключі в якості брелока, що дозволить завжди мати при собі найбільш необхідні інструменти.
 • Затиск для грошей. Затискач для купюр у вигляді долара має оригінальний дизайн і виглядає досить ефектно. Чудова альтернатива звичайному портмоне.

запонки набір чарок
сейф Пляшка дорогого коньяку глобус бар

Найкращі подарунки для боса на 23 лютого своїми руками

Крім цього, можна порадувати шефа яким-небудь подарунком хенд-мейд. Отримувати такі речі ще більш приємно, я думаю, кожен, кому дарували різні вироби, погодиться з цим. Отже, яким презентом можна порадувати свого керівника?

 

 1. оригінальна рамка для фотографій,
 2. зручна подушка-підголівник,
 3. стильна вязана серветка на стіл, в чорно-білому кольорі,
 4. чохол для телефону.

Наостанок

23 лютого є суто чоловічим святом. В цей день всі чоловіки, незалежно від віку, соціального статусу, сімейного стану та наявності військового звання приймають подарунки і привітання від представниць прекрасної статі. Вибрати гарний сюрприз для начальника не так вже й складно, головне: керуватися логікою і фантазією. Крім того, дуже важливо не порушити субординацію, в іншому випадку, подарована Вами річ може бути розцінена неправильно. Також не варто дарувати жартівливі презенти, адже почуття гумору у всіх різне і у відповідь на такий подарунок Ви можете втратити свою роботу.