Що подарувати синові на весілля? Найкращі ідеї

Як відомо, весілля нікого не залишають байдужими. Мабуть причина криється в тому, що це не зовсім звичайне свято. Це свято двох людей, двох сердець, які вирішили відтепер йти по життю разом, рука об руку. Тому і презенти повинні бути відповідними, більш значними і значними. А якщо церемонія одруження чекає вашої рідної людини, наприклад сина? Тоді справа приймає зовсім інший оборот, адже на плечі батьків, як правило, лягає обов’язок щодо допомоги в організації свята. І в процесі виконання всіх необхідних справ, вам потрібно не забути і про дуже важливому питанні. А саме, що можна подарувати синові на весілля від батьків корисного?! Тут слід враховувати, що, по-перше, презент повинен призначатися для обох молодят. А по-друге, це має бути щось гарне, корисне і практичне одночасно. У цій статті ми хочемо вам показати, що ця дилема цілком можна вирішити, було б бажання!

Прекрасний подарунок синові на весілля

Який подарунок подарувати синові на весілля

  • Подаруйте молодим чарівну можливість весільної подорожі! Шлях це буде путівка в теплу і красиву країну, де ваш син зі своєю дружиною зможуть вдатися до відпочинку і насолодою від нового статусу. Повірте, спогади від цього презенту залишаться у них на все життя.
  • Побутова техніка просто необхідна молодій сім’ї, яка щойно почала облаштовувати своє сімейне гніздечко. Холодильник, пральна або посудомийна машина, великий і сучасний телевізор – та хіба мало ще таких варіантів! Словом, пригадайте себе в їхньому віці та дійте!
  • Прекрасний комплект з дорогих наручних годинників: для нього і для неї. В ідеалі це повинні бути справжні швейцарські годинники.
  • Окрема квартира або будинок – ідеальний подарунок на весілля сина. Звичайно, такий варіант не всім батькам по кишені. Однак від цього його цінність анітрохи не зменшується! Будь-які молодята будуть просто щасливі жити на своїй житлоплощі відразу ж після весілля!
  • Набори якісної посуду. Це, наприклад каструлі, сковорідки, ложки та виделки, чайні та кавові сервізи. Здавалося б, дрібниця, але коштує це задоволення пристойні гроші. Не скупіться і вибирайте кухонне начиння найкращого якості.
  • Автомобіль – гідний і дуже цінний подарунок молодій сім’ї. Особливо враховуючи той факт, що в найближчому майбутньому вони планують завести дитину.
  • найпоширеніший і зручний спосіб – це власне кажучи, гроші. Щоб якось урізноманітнити цей варіант, можна зоригінальничати і вручити, наприклад грошове дерево, панно із золотих або срібних монет або книжку-схованку.
  • Меблі в житло молодят. В якості альтернативи можна запропонувати подарунковий сертифікат на покупку в меблевому магазині. Цей варіант зручніше і практичніше, адже тоді молода сім’я зможе самостійно вибрати те, що припаде їм до смаку.
  • Набір постільних речей з натуральної сировини послужить новоявленим подружжю добру службу! Раніше такі речі приносила в будинок нареченої, але сьогодні мало хто дотримується подібні традиції.
  • Оригінальний і цінний презент у вигляді парних ювелірних виробів. Це може бути кільце для нього і для неї, браслет, ланцюжок з кулоном. Чи можна нареченій вручити сережки, а нареченому перстень або стильні запонки з аналогічним дорогоцінним каменем.

 

Парні наручний годинник Ювелірні прикраси машина
гроші набір посуду ключі від квартири

Поїздка в Туреччину подарунок молодим

Наостанок

Як бачите, існує достатня кількість варіантів і способів, як можна привітати рідного сина з такою важливою подією, як створення нової сім’ї. В даному випадку подарунок це не тільки прояв вашої любові і турботи, але і перша допомога, яку ви надаєте рідному синові і новоспеченої дочки! І пам’ятайте, що відтепер вам належить сприймати їх як одне єдине ціле. Гарного вам свята!