Що подарувати вчителю на 23 лютого? | Найкращі Ідеї

З наближенням Дня Захисника Вітчизни батьки та учні замислюються над тим, який класний подарунок піднести в цей день викладачеві. Насамперед, хотілося б сказати, що презент повинен мати не дуже високу вартість, щоб не збентежити педагога. Це має бути щось недороге, але дуже корисне і цікаве. Втім, у кожного свої захоплення та інтереси (в залежності від того, який предмет він викладає), тому і презенти повинні бути відповідними. Давайте розберемося з тим, що можна подарувати вчителю на 23 лютого?

Оригінальні подарунки вчителям на 23 лютого

 • Вчитель історії, напевно, зрадіє, отримавши колекційне видання історичних книг в красивому палітурці. Вони не тільки навчають школярів, але і вчаться самі на протязі всього свого життя. Цілком можливо, що в одній з книг Ваш викладач зможе знайти що-небудь нове, невідоме раніше. Відмінним варіантом стане дослідження походження його прізвища, він неодмінно оцінить такий презент!
 • Географ, звичайно ж, оцінить великий і красивий глобус на дерев’яній підставці з іменним гравіюванням. Також в якості кращого подарунка підійде об’ємна карта. Вчити дітей з такими дорогими посібниками значно приємніше і цікавіше.
 • Казав Ваш учитель літератури коли-небудь про те, хто його улюблений автор? Може він без розуму від віршів Лермонтова або з особливим натхненням знову і знову перечитує загадковий роман «Майстер і Маргарита»?
 • Для викладача філософії, відмінним подарунком на 23 лютого стане велика книга афоризмів і висловлювань великих людей або книга про сучасному світогляді. Ви можете бути впевнені, що будь-яка література в цьому напрямку буде, неодмінно оцінена.
 • Для вчителя математики відмінним презентом стануть всілякі навчальні плакати. Це може бути таблиця множення, таблиця похідних та інтегралів. Даруючи плакати, не забудьте доповнити цей сюрприз телескопічною указкою. Також непоганим варіантом стане набір об’ємних геометричних фігур.
 • Кожен викладач малювання – це особистість творча, тому ним буде оцінена будь-яка річ, яка буде мати відношення до мистецтва. Прекрасним варіантом стане подарункове видання репродукцій картин знаменитих художників чи, власне, сама картина. Крім цього, можна зробити портрет викладача на фотохолсте.
 • Для вчителя фізичної культури слід відшукати презент, який буде мати відношення до спорту. Це може бути футбольний м’яч з розписом якого-небудь знаменитого футболіста. Ще одним непоганим варіантом стануть гантелі або боксерська груша, яку педагог зможе повісити вдома. Також можна подарувати хороший свисток.
 • Людина, яка знайомить своїх учнів з релігіями різних народів, буде радий отримати великий довідник релігій і творців. Крім того, хорошим варіантом стане Біблія в красивому палітурці або дорога ікона Божої Матері (з умовою, що Ваш викладач сповідує християнство).
 • Викладач етики і естетики – особистість, яка володіє високим рівнем культури і добрим смаком, як правило. Саме цьому педагогу можна подарувати Велику книгу етикету, керівництво по естетичному вихованню дітей і підлітків і все в цьому роді.
 • Якщо фінанси, які були зібрані Вашим колективом, дозволяють придбати для педагога іноземних мов путівку за кордон, краще подарунка не знайти! Педагог завжди оцінить можливість відвідати країну, мову якої він викладає, а також поспілкуватися з його жителями, ознайомитися з культурою і пам’ятками.
 • Викладач цієї чудової науки буде радий відвідати наукову конференцію про виникнення тваринного світу та подальшої його еволюції. Ще один варіант – відвідування музею птахів. Красиві опудала різних птахів не залишать байдужим представника цієї професії.
 • Психологія – наука нелегка, тому потрібний подарунок психолога вибрати не так вже й легко. Втім, відмінним варіантом стане маятник Ньютона, який педагог зможе поставити на свій робочий стіл.
 • Канцелярські приналежності, указка, годинник, записна книжка, прикольна чашка в тематиці свята. Все це теж класні і недорогі подарунки на 23 лютого.

канцелярське приладдя книга ручка
указка графік глобус

найкращі подарунки вчителям на 23 лютого своїми руками

За все життя через руки вчителів проходить далеко не один десяток школярів. Кожен з них запам’ятовується своєю поведінкою, прізвищем і зовнішністю. Якщо Ви хочете, щоб він пам’ятав Ваш дружний класний колектив ще довгий час, можна зробити оригінальний подарунок на 23 лютого своїми руками. Пропоную кілька незвичайних варіантів:

 1. плакат із відбитками рук всіх учнів
 2. колаж з фотографій хлопців і їх шкільного життя
 3. перекидний календар з фотографіями викладача
 4. вірш від усього класу
 5. пляшка шампанського з фотографією учнів класу

календар плакат колаж

Відео урок приготування торта з фруктами

Майстер-клас органайзер своїми руками

Наостанок

В житті багатьох з нас вчителі відіграють далеко не останню роль. Іноді вони допомагають впоратися з важкими життєвими ситуаціями, можуть дати пораду, який дуже необхідний в тому чи іншому випадку, і навіть, намагаються допомогти у виборі правильної професії та життєвого шляху. Тому дуже важливо висловити свою подяку улюбленому викладачеві в День Захисника Вітчизни і обдарувати його невеликим подарунком! Завжди раді Вам допомогти. Підписуйтесь та діліться своїми ідеями.