Смішні подарунки на 1 квітня.Найкращі ідеї

День сміху ніколи не вважався офіційним святом і все ж багато людей по всьому світу із задоволенням відзначають його жартами, розіграшами та веселими подарунками. Як зрозуміти, подарувати хлопцеві на 1 квітня таке, щоб і весело було, але разом з тим не зачепило його почуттів і не образило? Якщо не знаєш відповідь, прочитай кілька наших рекомендацій.

Топ-10 ідей подарунків хлопцеві на 1 квітня

 • День гумору – відмінний привід розважитися, і посміятися над шкідливими звичками. А напевно звичка поїсти пізно ввечері або вночі, поки всі сплять, у твого хлопця є. Такого ненажери просто необхідна іграшка супер-свинка. Її ховають в холодильник, і кожен раз, коли дверцята буде відкриватися, провокуючи запалення світла, свинка буде реагувати гучним хрюканьем.
 • В якості сувеніра в гумору чудово підійде гуртка з якою-небудь прикольною написом. Таку можна зробити на замовлення (в цьому випадку вам можуть написати що-то, адресоване саме вашому обранцеві), або вибрати зі списку вже готових.
 • Прекрасним приводом посміятися буде спільний похід в кіно на яку-небудь смішну комедію. Такий нешкідливий подарунок вам обом доставить море задоволення, і ні у кого не викличе негативної реакції.
 • Рідко можна зустріти людину, легкого на підйом рано вранці. У росіян є улюблена звичка заводити будильник з п’ятнадцяти (десяти, двадцяти) хвилинним запасом, щоб прокидатися поступово (найчастіше не спрацьовує). У подібній ситуації будильник, вміє тікати, летіти, скакати по квартирі буде дуже доречним, і абсолютно точно викличе посмішку на обличчі твого соні 1 квітня.
 • Твого хлопця не зможуть залишити байдужими домашні тапочки з отворами для пальців. Також дуже добре будуть сприйняті футболки з яким-небудь прикольним принтом, що характеризує характер вашого МЧ.
 • Хочеш внести нотку веселощів в його робочі сірі будні? Подаруй блокнот або канцелярське приладдя, виконані в незвичайному форматі. Скажімо – блокнот-капуста.
 • Прикольні античасы із зворотним ходом стрілок прекрасним чином урізноманітнюють протягом днів. Кожен раз, коли хлопець буде на них дивитися, він буде заряджатися позитивними емоціями.
 • Смішний і в той же час корисний подарунок на перше квітня – пивна каска. В неї вставляються баночки з пивом, а сам напій можна вживати через спеціальні пластикові трубочки.
 • Ще один прикольний подарунок любителю пива – пивний патронаж. У такий виріб можна вставити до 6-ти пивних пляшок. І «паливо» завжди поруч, і руки вільні для смачної рибки.
 • Хлопцеві з хорошим почуттям гумору можна подарувати дозатор для рідкого мила у вигляді носа. Кожен раз, коли він буде натискати на ніздрю, з неї буде «витікати» чергова порція миючого речовини.

Пивна каска чашка футболка

Нереально крутий стрибок

Подарунок на 1 квітня своїми руками

Дуже веселий і модний аксесуар цієї зими – незвичайна шапка з бородою або вусами. Такий незвичайний атрибут хорошого настрою, можна зробити своїми руками, якщо, звичайно, ти маєш необхідними навичками. Схемки знайдеш в мережі.

прикольна�� подушка

 1. Повеселити коханого можна виконавши цікавий фотоколаж, де він – головний герой, що потрапив в цікаве життєве становище. Картинка, яка в тебе вийде, повинна відображати в карикатурній формі його звички або недоліки, над якими разом посмієтеся.
 2. Так само можна зробити листівку своїми руками з прикольним текстом.
 3. Скарбничка саморобна буде оригінальним подарунком.

Наостанок

1 квітня – день веселощів і безтурботності. Однозначно, це свято вимагає вашої уваги. Розфарбуйте самий звичайний день сміхом і щирими посмішками друзів, адже ніщо так не активізує до активної діяльності, як хороший настрій і сміх. Бажаю весело провести це свято і обов’язково когось розвести. Якщо сподобалася статейка ставимо лайк і оцінюємо по достоїнству.