Спортивний дитячий День Народження

Якщо задати собі запитання: що найбільше подобається дітям на їх Днях Народженнях, то ми отримаємо багато відповідей. Але, найбільше будуть збігатися відповіді про різноманітних іграх і розвагах. Варто зауважити, що у дітей багато енергії і направити її в потрібне русло не завжди під силу дорослим. Але, якщо підійти до організації Дня Народження для дітей з боку спорту, то вам вдасться зробити для них веселий і рухливий свято.

Як прикрасити приміщення на спортивний День Народження?

Спочатку може здаватися, що продумати все буде не просто. Адже для спортивних ігор потрібно багато атрибутів, а також багато простору. Але, це зовсім не так. Якщо ви робите таке свято у себе вдома, вам не обов’язково проводити справжні спортивні змагання. Все це можна зробити у вигляді гри, але, з елементами легкої фізичної навантаження. Добре, якщо для спортивних ігор буде виділена окрема кімната.

В першу чергу потрібно подбати про те, як прикрасити приміщення. Зовсім не обов’язково дотримуватися якогось одного виду спорту. На стінах розмістіть плакати з зображенням спортсменів або з якимись видами спорту. Також купите надувні кульки у вигляді футбольного м’яча і розвести по всій кімнаті. Що стосується реквізитів, то ви можете взяти такі, які вам знадобляться для змагань. Але, можна розмістити і інші, які будуть грати роль прикрас. Наприклад, гантелі, тенісні ракетки, обручі та скакалки. Що стосується одягу, то тут теж потрібно дотримуватися спортивного стилю. Для хлопчиків підійде спортивна форма улюбленої футбольної команди. Але, замість імен футболістів на футболках нанесіть імена гостей. Якщо зробити це на замовлення буде дорого, можна використовувати нашивки. Поверх існуючих імен і прізвищ на спортивній формі, пришийте стрічки з іменами гостей. Написати прізвища на стрічках можна за допомогою акрилових фарб. Для дівчаток підійдуть лосини і футболки.

Запрошення

Наступним кроком буде розробка запрошень. Їх можна зробити з допомогою кольорового принтера. Тут можна трохи пофантазувати і завдати, наприклад шматки прапора різних країн по периметру. В середині запрошення розмістіть футбольний або баскетбольний м’яч, але вже в більш приглушених кольорових тонах ( що б потім було видно написані слова). Також можна розмістити там олімпійські кільця або медалі. У них приблизно можна написати так:

« Від імені голови міжнародного спортивного об’єднання запрошуємо Вас ( ім’я та прізвище гостя) прийняти участі в спортивних змаганнях, які пройдуть (вказуєте адресу і дату торжества)».

Відмінна ідея для Дня Народження — дитяча піжамна вечірка.

Спортивне дитяче меню

Другим етапом підготовки стане святковий стіл. Тут слід враховувати те, що спортсмени харчуються продуктами, які багаті на вітаміни і дуже корисні для здоров’я. Діти не дуже люблять овочі і м’ясо приготоване на пару. Але, щось придумати можна. Але. також не варто забувати, що «спортсмени» не справжні і обділяти їх смачними дитячими радощами не варто. Тут найголовніше ваша фантазія.

Для початку красиво оформіть стіл. Якщо вдасться відшукати скатертину з зображень різних видів спорту, то це буде в самий раз. Посуд візьміть теж відповідний. Це може бути красиві тарілки і кружки зі спортивним дизайном. Серветки використовуйте під колір олімпійських кілець. До речі, розмістити готові страви на столі можна в вигляді п’єдесталу, для вручення медалей спортсменам або у вигляді олімпійських кілець. Якщо ви розташуєте страви у вигляді п’єдесталу, то спробуйте зробити це правильно. Наприклад.

Під номером 3 (третє призове місце) розташуйте страви з овочів і салати. На другому помсти страви з м’яса, риби і гарніри. А на першому – різноманітні фрукти та солодощі. Дітям слід пояснити, що якщо вони хочуть дістатися до першого місця, їм коштувати спочатку почати їсти страви з другого і третього ярусу. Тільки потім вони можуть стати переможцями і отримати омріяне перше місце.

Ви можете придумати їм в нагороду золоті медалі. Для цієї мети підійдуть «шоколадні медальки» куплені в кондитерському магазині. Частування можуть бути різними, але не слід готувати багато різноманітних страв. Дітям добре підійдуть кілька салатів зі свіжих овочів. Не забудьте покласти туди куряче м’ясо, воно подобається дітям і завдяки своїй структурі воно дуже добре перетравлюється.

На друге можна подати червону рибу запечену з картоплею. Також добре підійде телятина. Приготувати її можна на грилі(якщо такий є). М’ясо добре буде добре просмаженим, а дорасивые смужки додадуть йому апетитного вигляду. В якості напоїв підійде морс і лимонад. Гарним завершенням святкового застілля буде подача торта у вигляді футбольного м’яча або у вигляді цілого футбольного поля. Також можна замовити торт у вигляді крижаного хокейного поля. Варіантів багато. Тут головне проявити свою креативність і не відступати від тематичного стилю.

Сценарій спортивного Дня Народження

Важливим етапом у проведення дня народження в спортивному стилі є ігрові та спортивні конкурси.

Конкурс «Плутанина»

Всі учасники стають у коло. Вони беруться за руки. Хто із дорослих починає «заплутувати» цей ланцюг. Потрібно що б всі учасникам, по черзі переступали, проповзали через свої руки. Головне, щоб діти не розривали ланцюг. Після того, як всі будуть заплутані, діти повинні самостійно розплутатися і знову утворити правильний круг.

Наступною стане гра «Веселий носильник м’ячів»

Для цього конкурсу вам знадобиться два килимки і шість м’ячів. М’ячі повинні бути середнього розміру і не дуже маленькими. Принцип гри такий: дітей потрібно розділити на дві команди, двом першим учасникам ви даєте по три м’ячі. Вони повинні донести їх до килимка своєї команди і повернуться назад, не гублячи м’ячів. Утримати три м’ячі в руках дуже складно, з цього учасники будуть йти повільно і, звичайно ж, кидати м’ячі. Якщо м’яч впаде, треба буде повертатися і все переробляти. Коли учасник дійде до потрібного місця, то естафету підхоплює другий гравець з команди. Перемагає та команда, яка впорається із завданням швидше всього.

Для нагороди переможців ви можете придумати, якісь призи. Це можуть бути записні книжки з зображеннями спортсменів, а також різноманітні сувеніри спортивного спрямування. Їх можна знайти в магазинах, де продається спортивна атрибутика.

Може підійде дитячий День Народження в стилі принцеси.

Змагання зі стрільби

Для цього конкурсу вам знадобиться іграшкові пістолети з пластмасовими кульками. Буде не погано, якщо є можливість провести це змагання на свіжому повітрі. Але, якщо немає, то підійде і кімната, яка відведена для спортивних ігор. Для початку вам потрібно спорудити імпровізований тир. Для цього можна взяти великий стіл і розставити на ньому порожні бляшанки з-під кока-коли або пепсі. Це дуже весела і завлекающая гра. Вона допомагає дітям развевать такі здібності як і зосередженість уваги. Також можна влаштує імпровізований боулінг. Для цієї мети варто купить іграшкові кеглі і куля. Розмістити кеглі слід у кінці кімнати. Що б зробити рівну доріжку для кулі, візьміть дві палиці потрібної довжини і розмістіть їх з кожної сторони доріжки. Таким чином, коли дитина буде пускати кулю, палиці не дадуть йому викотиться за межі імпровізованої доріжки.

Таким розваг може стати баскетбол. Для цього потрібно прикріпити іграшкову, спеціальну дошку до стіни на потрібній висоті, враховуючи вік дітей. Учасники стають на певній відстані і по черзі кидають м’ячик в кільце. У кожного учасника по спроби.