Тематичні вечірки на Новий Рік

Якусь тематичну вечірку вибрати на Новий Рік?

Новий Рік це один з найбільш чудових і найочікуваніших свят. В це свято хочеться вірити в казку і виконання бажань. Ми постійно все прикрашаємо і всіляко готуємося, купуємо подарунки і перебуваємо у відмінному настрої.

Але от не завдання, якщо постійно справляти Новий Рік однаково, пропадає якийсь ефект несподіванки, і очікування дива йде. Звичайно ж, у нас є для Вас рішення такої задачі!

Давайте створювати казку самі. Зустрінемо Новий Рік на тематичній вечірці. Так, свято пройде весело і запам’ятається всім, плюс у вас залишиться велика кількість оригінальних фотографій. Та й організовувати сам свято буде набагато цікавіше.

Якусь тематичну вечірку вибрати на Новий Рік?

Вечірка в Гангстерському стилі

Новий Рік в Гангстерському стилі – що може бути краще. Красиві чоловіки в строгих костюмах і, обов’язково, в капелюсі, і не менш красиві дівчата в сукнях прямої форми і різними чудовими аксесуарами в стилі Чикаго 30-х років. Можна цілком і повністю зануритися в атмосферу того часу: оформити приміщення, підібрати відповідне меню, костюм ну і звичайно конкурси. І з усіма цими питаннями Вам допоможе стаття Вечірка в Гангстерському стилі.

Вечірка в стилі Дикий Захід

Вечірка в стилі Дикого Заходу дасть Вам можливість поринути в світ ковбоїв і прекрасних леді. Адже про це ми мріяли в дитинстві, а тепер у нас є всі можливості, щоб це здійснити. На такому святі ви можете постати в ролі великог індіанця, або навіть в ролі Індіани Джонса! Ну а допомога в організації вечірки на Новий Рік в цьому стилі Ви знайдете в нашій статті.

Вечірка в Іспанському стилі

Хотіли відправитися в Іспанію, але з якихось причин поїздка не вдалася? Не біда. Давайте організуємо Іспанську вечірку у Вас вдома. Іспанці дуже емоційні люди, тому емоції на цій вечірці забезпечені всім і кожному. Можна приготувати на Новий рік незвичайні страви з Іспанської кухні, оформити приміщення в їх стилі, підібрати відповідний наряд і влаштувати справжню Кориду! І повірте, це зовсім не складно.

Вечірка в стилі СРСР

А зараз спробуємо зануритися в атмосферу 90х років. До того ж нам не потрібно переміщатися в якусь іншу країну. Швидше за все, більшість ще пам’ятає часи СРСР, а для тих хто не застав ці часи це буде ще більш цікавою справою. В даному випадку з їжею Вам не доведеться заморачичаться, тут все дуже схоже зі стандартним меню Нового Року. Радянське шампанське, вінегрет, оселедець під шубою і тому подібне…

Вечірка в стилі Стиляг

Що може бути яскравіше і цікавіше, ніж вечірка в стилі стиляг на Новий Рік? Ви явно не пошкодуєте якщо Ваш вибір впаде саме на цю тематику. Яскраві костюми чоловіків, чудові сукні для дівчат, помітні прикраси, велика кількість танців – все це чекає на Вас у Новорічну ніч. Поринете у часи своїх батьків і запаліть по повній!

Вечірка у стилі Мафія

Для любителів гри «Мафія», можна організувати вечірку у відповідному стилі. Хоча не обов’язково пов’язувати цю вечірку з грою. У цієї тематики своя історія і свої особливості. Дізнайтеся про неї більше і Ви не пошкодуєте! Одягніть на себе маски таємничої Мафії, організуйте різні мафіозні конкурси та гарний настрій в зимовий свято вам точно забезпечено!

Вечірка в стилі Супергероїв

Ось тут точно збуваються дитячі мрії. Адже у кожного в дитинстві був свій улюблений супергерой. Тепер Ви можете самостійно приміряти костюм свого героя. Вести себе, як він, розмовляти як він. Це буде весело. Можна придумати загальну місію з порятунку Світу. А коли світ буде врятований продовжити святкувати Новий Рік. Виберете для себе улюблену роль. Може це буде Грізний і сильний Халк, або ж швидкий і спритний Людина Павук, або ж Жінка — Кішка, варіантів насправді багато!

Тематична вечірка в стилі Гаррі Поттера

Улюблені книга і фільм багатьох тепер уже дорослих людей. А що робити, якщо ти вже виріс, а фільм, її герої і книга не перестають подобатися?? Потрібно терміново організувати вечірку в стилі Гаррі Поттера. Поринути в атмосферу магії і чарівництва, зробити собі чарівну паличку, побувати в школі Хогвартс! У цій всесвіту дуже велика різноманітність персонажів і всі зі своїми характерами і звичками. Спробуйте відіграти вподобану вам роль цього чудового творіння!

Вечірка в чорно-білому стилі

Така вечірка буде виглядати дуже стильно, а фотографії з такого свята не залишать Вас байдужими. Пам’ятаєте часи, коли на світі існувало лише чорно — біле кіно і різні кіно шедеври поставали перед глядачами тільки у двох фарбах? Так ось на такому святі Вам буде необхідно щось схоже, щоб навколо гармоніювало тільки чорне і біле! Почитайте докладніше про цю вечірку, швидше за все, вона не залишить Вас байдужими.

Піжамна вечірка

За костюми переживати в даному випадку не доведеться. Особливо вечірка підійде, якщо Ви святкуєте Новий Рік жіночим колективом. Яскраві і веселі фотографії Вам забезпечені. Пориньте у своє безтурботне дитинство, і постарайтеся вибрати найкрасивішу піжаму для цього свята, адже Новий Рік це теж свого роду дитяче свято, а Піжамна вечірка допоможе зробити його дитячим і безтурботним подвійно!

Вечірка в Медичному стилі

Відмінно підійде вечірка, наприклад, для студентів медичного Вузу. У такому разі оформлення приміщення і костюми не доставлять турбот, а якщо Ви проживаєте в гуртожитку, то можна буде легко провести паралель на лікарняну палату. Але ми упевнені, що крім людей, так або інакше пов’язаних з медичною діяльністю, цей тип святкування Нового Року підійде для будь-якої компанії, адже кожен з нас коли-небудь мріяв побувати в шкурі якогось відомого хірурга, або ж бути може хотів стати пацієнтом у симпатичної медсестри!

Як показує практика, свято, проведений в незвичайному і не буденному стилі, має більшу кількість яскравих моментів! На сьогоднішній день існує величезна чилсло тематичних вечірок, тому Вам точно буде з чого вибрати!

Сподобалася стаття? Став лайк!