Топ кращих подарунків кухареві. Найкращі ідеї

Щоб піднести потрібний і приємний подарунок людині, що належить до такої чудової професії, як шеф кухар, потрібно врахувати кілька факторів. По-перше, буде добре, якщо Ви знаєте, що йому необхідно щось з «кухарського» інвентарю, тоді проблем з подарунком не виникне. У спеціалізованих магазинах Ви зможете знайти все необхідне, будь то ножі, посуд, професійний набір спецій і так далі. По-друге, пам’ятайте, що якщо Ви далекі від «кухарського» справи і навіть поняття не маєте, що необхідно «Вашому» коханому, то не беріться дарувати що-небудь пов’язане з її професією, якщо Ви все ж хочете, щоб Ваш подарунок був пов’язаний з це тематикою, то нижче представлений топ-10 подарунків кухареві на день народження або новий рік, ну а якщо ні, то раджу прочитати статтю: 100 кращих подарунків чоловікові.

Що подарувати кухареві — 10 кращих ідей

 • Книга незвичайних рецептів (це може бути книга рідкісних рецептів, або рецептів його улюбленої кухні: українською, італійською, німецькою і так далі)
 • Вечір в ресторані (кухареві теж хочеться побути на місці клієнта і професійно оцінити свого колегу, тому замовляйте столик у перевіреному ресторані з хорошою репутацією)
 • Медаль «За кулінарні звершення і подвиги»
 • Футболку «Кращий кухар року»
 • Дорогою натуральна кава/чай
 • Красивий набір фужерів для улюбленого алкогольного напою
 • Замовний фотоколаж з фотографій, приготованих ним кулінарних шедеврів
 • Набір для карвінгу фруктів і овочів
 • Іменний фартух (з дуже якісних матеріалів, легко отстирывающихся від забруднень)

 

Келихи Медаль фартух

Подарунок шеф-кухарю своїми руками

Будь-який з цих подарунків при користуванні ним буде нагадувати про Вас, а це означає, що Ви подарували те що потрібно. Якщо у Вас немає можливості витратити певну грошову суму, то зробіть подарунок своїми руками.

 1. Відеофільм або фотоколаж, зроблений Вами з фотографій або відео (як він готує) його кулінарних шедеврів.
 2. Расшейте його робочий фартух веселими візерунками з теплими привітаннями.
 3. Зробіть самостійно з гіпсу магнітики йому на холодильник.
 4. Приготуйте свій «кулінарний шедевр» (тільки будьте впевнені в приготованому Вами блюді, щоб критика з боку професіонала була виключно позитивною), нехай у свій свято він відпочине від роботи і насолодитися «залицянням» з Вашого боку.
 5. Напишіть маленьку книгу віршів або скачайте з інтернету (прикрасивши гарними фотографіями страв, можливо навіть його) на тему його професійної діяльності, з побажаннями в роботі і звеличенням його таланту.

Відео інструкція як швидко зробити фотоколаж

Наостанок

Такі, на перший погляд прості і звичайні подарунки обов’язково прийдуть по смаку «Вашому» чоловікові або колезі!