Укращаем красиво офіс на день народження. Найкращі ідеї

Ви працюєте в офісі, і найближчим часом у вашому колективі очікується день народження одного з колег або навіть шефа? Звичайно, необхідно вибрати подарунок для іменинника, але на цьому підготовка до майбутнього торжества не закінчується. Вам пора задуматися і про те, як прикрасити офіс на день народження, а так як бюджету на це часто не вистачає, я розповім як зробити все своїми руками з мінімальними вкладеннями. Як правило, строгий діловий інтер’єр таких приміщень не передбачає багато способів прибрати робочу площу до свят. Однак і в цьому випадку можна знайти можливості і гідно прикрасити офіс кульками, стрічками та іншою мішурою. Перед тим, як приступити до прикрашання офісу його слід привести в порядок: протерти пил з підвіконь і столів, навести порядок на робочих місцях, акуратно скласти документи в шафи, простежити за тим, щоб були вимиті підлоги. Погодьтеся, що чисте приміщення вже створює піднесений настрій.

Техніка прикраси офісу своїми руками

  • У першу чергу працівники офісу можуть скористатися самим популярним сьогодні окрасою будь-яких свят: кулями, наповненими повітрям або гелієм. При виборі першого варіанта потрібно придбати необхідну кількість кульок різних кольорів і привести їх у робочий стан, тобто просто надути. Зверніть увагу на те, щоб обрані кольори поєднувалися з відтінком стін і меблів офісу. Уникайте величезної кількості відтінків, щоб не отримати несмачну строкату картинку. Наступним етапом буде розподіл куль по приміщенню. Можете скористатися дідівським способом: прив’язати до кожного кульці красиву стрічку і потерти його з вашим волоссю (це дійсно вихід з ситуації), краще за чоловічий, щоб дами не зіпсувала зачіску. Завдяки цим нехитрим і, на перший погляд, смішним дій, ваші повітряні кулі прилипнуть до стелі, а завита стрічка буде красиво з них звисати. Таким чином, можна оформити всі приміщення, тобто весь стелю, або лише його окремі частини. Альтернативою повітряних кульок є гелієві. Їх безперечна перевага в тому, що вони і без ваших зусиль будуть красиво парити під самою стелею. Крім того, фахівці примудряється дивувати своїх клієнтів різними фігурами, зібраними з таких гелієвих куль. Це, наприклад: квіти, великі букети, кошики, персонажі популярних мультфільмів, метелики, пташки, клоуни і багато інших варіантів. До того ж співробітники агентства з шарового оформлення можуть зробити всю роботу за вас, якщо ви того побажаєте і зробите замовлення. Вибирайте самі, який варіант підходить вам більше.
  • Іншим хорошим способом прикрасити офісне приміщення до дня народження – використання так званої гірлянди-розтяжки. Існують гірлянди з різними вітальними написами. Для вашого випадку відповідно підійде «З днем народження», «Вітаємо» або щось подібне в цьому ж дусі. Помістіть гірлянду на видному місці і так, щоб вона нікому не заважала протягом робочого дня. Розташована таким чином вона буде привертати увагу і піднімати настрій імениннику і взагалі всім присутнім.
  • Підготуйте для винуватця торжества стінгазету, її можна купити або зробити самим. В якості заголовка повинна бути коротка вітальна напис, інша частина повинна бути порожньою – там всі бажаючі будуть залишати свої поздоровлення і побажання імениннику.
  • Різнобарвну мішуру для свята можна зробити своїми руками. Наприклад, для виготовлення конфетті вам знадобиться звичайний дирокол і кольоровий папір. Всілякі прикраси на стіну у вигляді паперових метеликів, бабок або пташок також робляться дуже просто: з паперу потрібного кольору вирізають фігурки, які потім кріпляться за допомогою голочок. Лекалы для таких прикрас можна придумати самим або знайти в інтернеті і роздрукувати.
  • З дозволу начальства можна влаштувати справжній сюрприз в американському стилі. Для цього всі працівники офісу повинні в день народження свого колеги прийти раніше і зустріти іменинника дружним криком «З днем народження», хлопавками і киданням мішури. Влаштуйте невеликий фуршетний стіл прямо на робочому місці: канапе, легкі салати і бутерброди, фрукти, солодощі та напої. Звичайно, все це бажано заздалегідь обговорити і узгодити з вашим керівництвом, щоб у святковий день ні у кого не було зіпсовано настрій. Якщо мова йде про жіночий день народження, то вам потрібно подбати і про улюблених кольорах іменинниці. Можете вручити їй гарний букет при вітанні або пост��вити його в вазочки на робочому столі.

Фотогалерея
Як самостійно прикрасити офіс кулями відео інструкція

Герлянда з кульок своїми руками відео інструкція

Наостанок

Як бачите, навіть у таких спартанських умовах при бажанні й певній вправності можна створити святкову атмосферу, а щоб додати изюменку влаштуйте веселі конкурси. Тим більше, коли мова йде про таку важливу подію, як день народження! Це свято – важлива подія в житті кожної людини. Люди, з якими ви працюєте, так чи інакше, стають частиною вашого життя. А це означає, що ставитися до них треба по-доброму, з повагою і увагою. І вони відплатять вам тим же, ось побачите!