Вчимося робити плакат на День Народження

напередодні дня народження хлопця, чоловіка, брата, дядька, дідуся і все чоловікам, дослідіть простори інтернету і магазинів у пошуках найкращого подарунка. Однак далеко не всі розуміють, що інколи краще це не замудрували переоснащенные всякими властивості речі (типу тапочок з системою анти-радара або шкарпеток на сигналізації), а щось простіше. Чому б не порадувати коханого такою чудовою річчю, як оформлений плакат (звичайно, на додачу до основного подарунка)? Це і додасть святкову атмосферу кімнаті, та й цікавіше листівки буде. Пропонуємо Вашій увазі кілька ідей, як зробити плакат на день народження своїми руками швидко і красиво.

Вчимося робити плакат на день народження

  • Перша думка, що виникає при слові «плакат» – це, звичайно ж, фарби. Якщо ви вмієте хоч трохи малювати, то подужаєте його без проблем. Ніхто не вимагає від Вас шедеврів художнього мистецтва, досить мінімальних зусиль. Виберіть яку-небудь милу тваринку, яку срисуете, милий віршик для привітання і справа в капелюсі! Головне не перестаратися, інакше Ви ризикуєте зіпсувати, «перевантаживши» плакат надлишком деталей. Потрібно грамотно все розмістити. Намітьте зону для основної фрази «З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!» (можна на будь-якому відомому Вам і хлопцеві мовою), малюнка і місця для вірша або прозаїчних привітань (написати їх можна відразу або залишити місце для привітань, які потім впишуть гості). Постарайтеся витримати в одному стилі.
  • Досить оригінально вийде, якщо Ви заздалегідь зберете з друзів і знайомих по кілька приємних слів на адресу іменинника на невеликих кольорових аркушах (бажано щоб було підписано від кого), а потім вкладіть їх у конверт і відповідного розміру. Ці письмеца приклейте до плакату (в хаотичному або симетричному порядку, за Вашим бажанням). Звичайно, для більшої святковості знадобиться намалювати хоч щось миле. Якщо привітань буде дуже багато і вони займуть весь аркуш, можна просто зробити яскраву рамку, але не забуваємо про напис «З днем народження», без неї ніяк.
  • Тепер варіант для тих, хто переконаний у своїй художній неспроможності або просто хоче спробувати щось нове. Зараз дуже популярні об’ємні. Про що йдеться? Все просто! Він буде представляти собою одне велике вітальний лист з наочними «ілюстраціями» слів у вигляді цукерок та іншої смакоти. Наприклад, у фразі «Ти моя райська насолода» останнє словосполучення замінюємо шоколадкою bounty, яку акуратно приклеюємо до паперу. Якщо що, в інтернеті безліч прикладів.
  • Ще один варіант для «не малюють» – колаж. Беремо ножиці, клей, ватман, фотографії, гору старих журналів, газет, зошитових обкладинок, фантиків, наклейок, зрештою, і починаємо творити (але не витворяти!). Вгорі розміщуємо незмінне «HAPPY BIRTHDAY», а далі фантазуємо. Вирізаємо що на Ваш погляд цікаве або забавне, поєднуємо фотографії з журналів зі своїми (наприклад, Ваші з хлопцем голови наклеїти на тіла відпочиваючих на Мальдівах багатіїв журналу і все в тому ж дусі), знаходимо корисні та актуальні поради, гороскопи та багато іншого. Загалом, ліпимо все що не потрапляючи на ватман, збираючи ілюстрацію Вашої з хлопцем мрії або просто наочні побажання. Постарайтеся, щоб це виглядало акуратно і красиво.

Фотогалерея

Для Вас ми зібрали самі красиві картинки, які ви можете завантажити і роздрукувати на принтері замінивши або додавши свої привітання або ефекти. Нижче фото та відео-інструкцію для тих, хто з комп’ютером на «ВИ», хоча таких програм купу. Плакат на День Народження з шоколадками

Фото плакату на день народження своїми руками з шоколадками

плакат на день народження

Як зробити плакат у фотошопі (програма для малювання постерів)

Наостанок

Трохи старань і сюрприз забезпечений. Акуратно повісьте плакат на чільне місце в квартирі, поки Ваш улюблений чоловік не буде спати, і чекайте його реакції. Навіть якщо результат роботи не вийде таким, яким Ви його собі уявляли, не засмучуйтесь! Для нього важливі щирі вітання від Вас і те, що Ви возилися з цим плакатом для нього, а не те, як добре він у Вас вийшов!