Вибираємо класні подарунки хлопчику 14 років. Найкращі ідеї

У кожного виникає питання: що подарувати хлопчику на 14 років на день народження, щоб 100% сподобалося і коштувало недорого? Для нього це особливий вік, до того ж йому вручили офіційний документ, що доводить його дорослість – паспорт. Іграшки та дитячі забави в бік! В будинку з’явився ще один чоловік! Самостійність і бажання бути незалежним так і пре. Що ж, значить, і подарунок повинен бути відповідним.

Найкращі подарунки на день народження хлопчикові

 1. В першу чергу, потрібно дізнатися, чим цікавиться хлопчик, які в нього хобі. Якщо він займається спортом, варто подарувати щось пов’язане з його заняттями. Футбольна форма, кімоно, боксерські рукавички, груша, бутси, ракетка, новий м’яч, ковзани, ключка і так далі. Якщо дитині подобається збирати моделі літаків, пошукайте щось відповідне. Шахістові можна подарувати подарунковий набір дорожніх шахів, маленькому астроному – телескоп або постільна білизна з зображенням космосу, хіміку – набір «Юний хімік», художника або музиканта, його інструменти відповідно.
 2. Просто спортивному хлопчикові сподобаються ролики, велосипед, скейтборд, самокат (якщо цього у нього ще немає), кінна прогулянка, баскетбольне кільце, квиток на участь в картингу або на яке-небудь спортивну подію.
 3. Хлопчик придбав свій власний стиль і любить модний одяг? Подаруйте йому її і нехай красується перед дівчатками.
 4. Можливо, підліток відчуває інтерес до наручним годинником ручної роботи або фірмовим сонцезахисним очками, тоді питання з подарунком вирішено, а якщо він любить збирати годинники, варто пошукати для нього інструменти і деталі годин для творчості.
 5. Гуртка «з вусами» або індикатором теж цікава річ.
 6. Новий телефон, планшет або ігрова приставка приведуть підлітка в захват. Головне, щоб він розумів їх цінність і звертався з ними дбайливо.
 7. щось для комп’ютера завжди актуально. Нова миша, клавіатура, навушники, USB-гаджети (барабани, хаб, вентилятор, акваріум, лампа та багато іншого), переносний жорсткий диск, оригінальна флешка, мікрофон, принтер і багато іншого.
 8. Досить популярна річ експрес-скульптор.
 9. У цьому віці хлопчиків особливо цікавить свій зовнішній вигляд і стиль, тому духи припадуть йому до душі.
 10. Літаючий будильник або будильник з мішенню допоможуть завжди вчасно прокидатися і не запізнюватися до школи.
 11. Скарбничка «Особистий банкомат» досить оригінальний подарунок.
 12. Фотоапарат сподобається починаючому фотографу.
 13. Комп’ютерне крісло.
 14. Персональний планетарій.
 15. Сумку або рюкзак для школи.
 16. Настільні ігри для підлітків або незвичайні головоломки.
 17. Баскетбольне кільце для сміттєвого відра.
 18. Гаманець, щоб хлопчик був зовсім як дорослий.
 19. Оригінальні навушники на телефон у вигляді бананів, болтів, черепів тощо.
 20. Фірмові кросівки зі світними шнурками.
 21. Іменний чохол на телефон або планшет.
 22. Якщо хлопчик належить до того рідкісного шару підлітків, які люблять читати, варто подарувати йому електронну книгу або звичайні книги, відповідають його інтересам.
 23. Комп’ютерний планшет.
 24. Лампа у вигляді тетрису, зірки смерті, баскетбольного м’яча, взагалі всякі різні, і знову спираємося на переваги підлітка.
 25. Музичний центр або плеєр.
 26. Прикольна майка або толстовка.
 27. Хорошим подарунком на день народження стане поїздка на квадроциклі, політ на повітряній кулі, плавання з дельфінами, туристичний похід у гори чи ліс і т. д.

Музичний центр Забавна 3 д футболка Домашній планетарій

 

 • Оригінальний подарунок у вигляді польоті на авіасимулятор ТУ-134

Наостанок

14 років – дуже важливий вік для будь-якого підлітка. Це період початку перетворення хлопчика в чоловіка. Саме тому дуже важливо приділяти максимальну увагу зміні інтересів дитини і, звичайно ж, не забувати влаштовувати свята для хлопчика гарним столом і квартирою.