Вибираємо найкращі подарунки хлопчику 12 років. Найкращі ідеї

Зараз розберемося, що подарувати хлопчику на 12 років у його день народження, щоб подарунок був по-справжньому оригінальним і класним. Подарунки повинні відповідати і інтересам хлопчика і його віку. Зараз у дитини ще немає почуття відповідальності, тому дорогі подарунки дарувати не варто. Зрозуміло, під впливом компанії у дворі, хлопчику захочеться виділятися, і він стане просити подарунки типу планшета або дорогого телефону. Потурати його примхам чи ні – вирішувати вже Вам. Ми ж радимо звернути увагу на наступний список ідей для подарунка.

Що подарувати хлопчику 12 років — кращі ідеї

 1. Почнемо з вельми популярною речі – скейтборд. Активний 12-річний хлопчик повинен зрадіти такому подарунку. Але не забуваємо про те, що всі діти індивідуальні. Раптом хлопчик мріє зовсім про інше, врахуйте це.
 2. Самокат трохи менш популярний серед підлітків, але все ж популярний.
 3. Також, хлопчикам подобається настільний теніс. Подаруйте дитині такий набір, нехай грає з друзями у дворі чи будинку, якщо буде погана погода.
 4. Який хлопчисько не любить ганяти м’яч по двору? Так чому б не подарувати йому новий шкіряний м’яч! А якщо дитина вже фанатіє від якоїсь футбольної команди, варто докласти до м’яча форму його улюбленого гравця, а ще краще – взяти автограф улюбленої хлопчиком команди (по можливості) або взагалі відвести юного фаната до його кумирів на зустріч.
 5. Велосипед річ досить дорога, але якщо хлопчик мріє про нього, чому б не подарувати його на день народження або новий рік (це ж не телефон)? Особливо якщо його друзі давно ганяють по двору на своїх двоколісних.
 6. Ну і куди ж без ігрових приставок. Хлопчики 12 років їх обожнюють. До приставки краще придбати декілька ігор (враховуючи переваги хлопчика), дозволених для дітей його віку. Якщо це не Ваша дитина, порадьтеся з його батьками на рахунок такого подарунка.
 7. Музичні інструменти також стануть хорошим подарунком, якщо хлопчику подобається займатися музикою або він хотів би почати займатися. В останньому випадку потрібно дізнатися, що саме з інструментів більше приваблює, щоб купити те, що потрібно.
 8. Будильник з мішенню допоможе не просипати в школу.
 9. Ще хлопчику 12 років можна подарувати машинки, гоночні траси, солдатиків, настільний футбол, аерохокей, більярд, твістер, джангу і інші іграшки для його віку.
 10. Зараз у всіх дітей в цьому віці є комп’ютер, або хоча б доступ до нього. Так подаруйте хлопчикові його особисту мишку незвичайної форми, навушники або взагалі оригінальну флешку.
 11. 12 особливо хочеться виділитися перед однолітками в школі. Модний рюкзак незвичайної форми буде в самий раз!
 12. Прикольна футболка в стилі 3д і нові кросівки теж нічого. До речі, до кросівок можна прикласти дуже цікаві світяться шнурки. Захват гарантований.
 13. Дитячі «Електрошокові пістолети» цей недорогий подарунок припадуть до душі хлопчику.
 14. Домашній планетарій.
 15. Скарбничка.
 16. Похід в аквапарк, розважальний центр або парк розваг.
 17. Мурашину ферму або акваріум з рибками варто дарувати тільки в тому випадку, якщо хлопчика цікавить живий світ, і він сам попросив про такий подарунок.
 18. Незабутнім подарунком буде море вражень. Наприклад, політ на аероплані (з інструктором, звичайно). Так Ви порадуєте хлопчика, і покажете йому, що Ви вважаєте його дорослим і сміливим чоловіком.

3д рюкзак 3д рюкзак Приставка Sony PS3

 

Ping Pong Машинка на пульті скейт

Наостанок

Якщо Ви вже вибрали презент, раджу тоді прочитати статтю — Як упакувати подарунок своїми руками і Конкурси на день народження для дітей.

Хлопчик дорослішає, його інтереси змінюються, він уже вважає себе самостійним і дорослим. Своїм подарунком Ви повинні показати свою згоду з ним. Але скільки не було б років хлопчику, сюрпризів він буде радий завжди. Тому, не надто по-дитячому прикрасивши квартиру, стіл і купивши що-небудь смачненьке, Ви влаштуєте дитині незабутнє свято.