Вибираємо найкращі подарунки татові на 60-69 років

Тато і мама це найрідніші люди на світі. Як правило, мами більш м’які і толерантні, а тата – строгі і вимогливі. Втім, буває і навпаки, як би там не було, ці дві людини нам дуже дороги, і коли мова заходить про їхні дні народження, то ми готові гори звернути, аби тільки побачити на їхніх обличчях щасливі посмішки. На випадок якщо ви задумаєтеся про те, що можна подарувати татові на 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 років, ми і підготували цю статтю. Презент повинен бути таким, щоб він не тільки виглядав солідно, але і був корисним. Особливу увагу слід приділити здоров’ю вашого батька в цьому віці. Ніхто не сперечається з тим, що це чоловік у самому розквіті сил, просто він трохи вразливий, а хто якщо не власні діти зможе найкраще про це подбати!

Підбираємо цікаві подарунки татові

 • Комплексний набір вітамінів. Це відмінний спосіб підтримати стан папи на хорошому рівні. Ви ж знаєте, що на собі він завжди економить!
 • Подарунковий сертифікат в магазин якісної чоловічого одягу. Принцип презенту той же: побалуйте свого батька! Там він вибере собі той одяг, який може бути давно хотів купити, але не наважувався в цілях економії.
 • Хороший чоловічий парфум. Зверніть увагу, що з ароматом вгадати непросто. Але у вас є козирі: спитайте поради у вашої мами – вона, то вже точно знає, що татові доведеться за смаком.
 • Красива золотий ланцюжок із кулоном, на якому буде красуватися вигравійована напис, стане відмінним подарунком на ювілей. У цю ж категорію входять браслет, перстень і запонки з дорогоцінного металу.
 • Путівка в лікувально-оздоровчий санаторій буде гідним подарунком на день народження батька від сина, який твердо стоїть на ногах. Якщо у вас є така можливість, придбайте путівку на двох: для тата і мами. Так ви доставите радість обом батькам.
 • Теплий і красивий плед з натуральної сировини, який буде зігрівати його під час зимових вечорів.
 • Крісло-качалка. Це дуже затишне і зручне крісло, в якому йому буде дуже приємно проводити час, наприклад, за читанням книги.
 • до Речі про книжки! Читає чоловікові можна подарувати книгу улюбленого автора або навіть ціле подарункове видання. Є гідна альтернатива – електронна книга. По-перше, користуватися нею дуже зручно, а по-друге, в цій невеликий предмет може поміститися ціла бібліотека.
 • Татові, який душі не чує в своєму автомобілі можна піднести корисні технічні гаджети. Це, наприклад антирадарне пристрій, GPS-навігатор, відеореєстратор. При їх наявності є й інші варіанти: дорогою ароматизатор, чохли для автокрісел, змінна гума, килимки.
  • Якщо ваш він володіє хорошим здоров’ям, то можна виявити оригінальність і організувати для нього презент у вигляді незабутнього польоту на повітряній кулі або турне на риболовлю. Єднання з природою і нові враження дають людині можливість оновлення.

0