Вибираємо подарунок хлопцю подруги. Ідеї

Для кожної дівчини подруга, як сестра. Природно, коли у неї з’являється хлопець, він автоматично стає «членом сім’ї», а це значить, що напередодні свят будь то день народження або новий рік доводиться думати, що подарувати хлопцеві подруги класного та унікального. Приватний танець і романтичну вечерю відпадає відразу, якщо Ви хочете жити. Подруги вони такі, так і свої відносини дорожче. Насправді, це не така вже й страшна ситуація. Хлопець подруги – не такий близький Вам людина, а значить привітання, швидше за все, буде чисто символічним і, як наслідок, недорогим.

Що можна придбати класного?

 • Подарунковий набір – це справжній порятунок у момент, коли часу на пошуки немає, а ідеї вичерпалися. Такі набори є практично у всіх магазинах. Це можуть бути як засоби особистої гігієни, так і набір для приготування суші, які зараз дуже популярні.
 • Оригінальна гуртка. Тут за нестандартність відповідає форма, розмір або просто весела напис.
 • Краватка – варіант для тих, хто носить костюми і не проти цих самих краваток.
 • Для любителів китайської їжі гарним подарунком буде набір для їжі суші, а що? Красива і корисна річ.
 • Плакат улюбленої групи хлопця подруги. Ну це скоріше «план Б» на випадок якщо інших ідей не виникне.
 • Фанату спорту можна подарувати футболку з емблемою його улюбленого гравця.
 • Якщо Вам не важко дістати квитки на концерт або гру – подаруйте їх.
 • Ну і найпростіше – подарунковий сертифікат, дешево і сердито.
 • Купіть чохол під окуляри, годинник, статуетки, чохол для телефону, обкладинку на нову електронну книгу, фляжку, штопор, брелок на ключі, іменну ложку або тапочки, в кінці кінців! Та все що завгодно, що особливо нічого не символізує.
 • На крайній випадок, можна запросити всіх до кафе та дружно скинутися на оплату рахунку, за винятком винуватця торжества, звичайно. Дане привітання скоріше підійде для дня народження. Умовно вийде, що Ви подарували гроші, але нестандартним способом.

Набір для суші Краватка Оригінальна гуртка годинник

Прикольні подарунки

Якщо ж Ви впевнені в тому, що з почуттям гумору і подруги її хлопця все в порядку – справа з пошуком подарунка йде простіше. Підключаємо свою збочену фантазію і читаємо список який нижче!

 1. Майка з гнівною фотографією Вашої подруги і написом типу «Руки геть! Це тіло зайнято!». Не забудьте отримати схвалення подруги на вибране Вами фото, інакше сварки не уникнути, а дружба Вам дорожче.
 2. Магніт на холодильник «Досить жерти!».
 3. Купіть кубок зробіть смішну, але не образливу гравірування.
 4. Камасутра, упакована в папір для дітей. Мабуть, подруга скаже Вам спасибі.
 5. Будь-яка дурниця з магазину приколів порадує жартівника.
 6. Тетріс в коробці від нової приставки, наприклад, PS3. Так, мабуть, це буде злий жарт.
 7. Фартух із забавним малюнком або написом «Обережно! Чоловік на кухні» — ідеально підійде любителю готувати.
 8. Купа кіндер-сюрпризів, машинки, кубик рубіка загалом іграшки.

3д футболка ps4 Набір чарок у вигляді черепа

 

покерний набір шоколадна медаль дартс

Презенти своїми руками

На випадок, якщо Ви вирішили створити щось подарунок своїми руками, пропонуємо наступне:

 1. Скарбничка. Це хороший подарунок для тих, Хто живе разом. Створення цього «шедевра» не вимагає багато сил і часу. Візьміть трилітрову банку, прикріпіть до неї табличку «Заначка» і зробіть дірочку для монет в кришці. Ось і готово! Пам’ятайте, що скарбнички порожніми не дарують, так що доведеться розщедритися на пару монет.
 2. художнику Подарунок взагалі просто – намалювати шарж, буде цікаво!
 3. Надрукуйте або напишіть невеликий збірник порад, як слід поводитися з Вашою подругою в різних ситуаціях. Ви її знаєте краще, і такі шпаргалки можуть виявитися вельми корисними її половинці.
 4. Для футбольного фаната можна зшити невеликий плюшевий м’ячик, а якщо у нього ще є кіт або невелика собака – маленьку футбольну форму для вихованця. Повинно вийти мило.
 5. Вручіть грамоту за заслуги перед Вашою подругою і Вітчизною. Принтер ж у всіх є? Ну а якщо немає – не важко знайти місце, де він є.

Подаруйте незабутню поїздку на картингу

Наостанок

Перш ніж вибирати подарунок молодій людині Вашої подруги, поцікавтеся її думкою. Бути може, вона сама підкаже Вам, що краще купити. Важливо пам’ятати негласне правило подруг – Ви не повинні її перевершити.