Вибираємо подарунок спортсмену. Ідеї

Ось вже свято напередодні будь то день народження або новий рік, а Ви ще не вирішили що можна подарувати спортсмену на день народження, то зараз ми поділимося деякими ідеями? У цій статті Ви знайдете повний перелік найпопулярніших подарунків. Неважливо чи буде на спортивну тематику чи ні, Вашому хлопцю або другу обов’язково сподобається один з нижче перерахованих подарунків. Все залежить тільки від того, яким спортом захоплюється Ваш молодий чоловік. Якщо Ви захочете зробити подарунок хлопцю своїми руками, достатньо перейти по посиланню.

Оригінальні ідеї подарунків для футболіста

найпоширенішим видом спорту серед чоловіків завжди вважався футбол. Якщо Ваш молодий чоловік є пристрасним шанувальником футболу, то Вам пощастило, адже в будь-якому спортивному магазині знайдеться пара десятків подарунків любителям цього виду спорту (на відміну, наприклад, від бейсболу). З одягу можна подарувати футболку з логотипом його улюбленої команди (звичайно, якщо у нього немає, або ця відрізняється від тієї, що є), бейсболку, футбольні бутси, про яких він так давно мріяв, а також гетри, треники і так далі. Якщо м’яч не в порядку, або він хоче собі інший (більш професійний/новий), то здійсніть його мрію, а якщо є можливість, то «прикрасьте» цей м’яч автографом улюбленого гравця команди, за яку Ваш хлопець хворіє. Якщо хочете справити яскраве враження і піднести оригінальний подарунок хлопцю, піднесіть йому кубок з іменним гравіюванням, медаль кращого футболіста. Якщо віддаєте перевагу дарувати сюрпризи з гумором (за умови що хлопець оцінить), то подаруйте йому «п’яну каску» або гру «п’яний футбол».

Сюрпризи для хокеїста

Якщо Ваш хлопець не бачить свого життя без цього виду спорту, то піднесіть йому хороший подарунок, пов’язаний з хокейною тематикою. Наприклад, диплом, медаль або кубок кращого хокеїста. Шайба і ключка у нього вже по будь-якому є, так що як варіант презенту Вашій молодій людині розглядати не варто. Подаруйте йому краще професійний чохол для ключок і сумку для форми. Можна замовити футболку з написом «Кращий в світі хокеїст», він буде радий такому сюрпризу! Незалежно від кількості часу, який він присвячує хокею, швидше за все він хоче ще більше часу приділяти своєму улюбленому виду спорту, так піднесіть йому настільний хокей, щоб навіть вдома він не розлучався зі своїм фаворитным видом спорту і завжди залишався хокеїстом.

Стильні годинники Домашній планетарій Ремінь Гантелі

Незвичайні презенти боксеру

Сильний і мужній, значить і класний подарунок повинен бути під стать йому. Боксерські рукавички, шорти, груша і всілякі тренажери для м’язів ймовірно вже заповнили його будинок. Замовте йому толстовку з його фото (можна обробити під стиль поп-арт) і написом «Самий непереможний боксер на планеті». Як варіант можна розглянути статуетку з боксерською рукавичкою і написом «Найкращий боксер». Взагалі, можна дарувати будь-які речі, важливо щоб на них був відбиток його улюбленого спорту, заняття всього його життя – боксу! Так, наприклад, можна придбати оригінальний подарунок будильник у вигляді боксерської груші, або постільна білизна з малюнком боксерського рингу.

Покатушки на водн��х лижах запам’ятаються на все життя відео

Класні ідеї сюрпризу для каратиста

Ну який спортсмен буде не радий ще одному (або може бути поки ще тільки першого) ордену за свої досягнення, ось і піднесіть своєму коханому диплом з написом «За спортивні досягнення видатному каратисту». Форма у Вашого хлопця напевно є, значить подаруйте йому футболку, зроблену на замовлення з символом карате. Не тільки стильним, але і практичним подарунком буде спортивна сумка-рюкзак, у якому він зможе з комфортом носити на тренування свою форму. Будь-якому спортсмену доведеться за смаком спортивний одяг з емблемою того спорту, до якого так нерівно дихає Ваша друга половинка: кофти, борцовки, треники і багато іншого.

Кращі презенти для тенісиста

Точно дізнайтесь, що з необхідних на корті предметів вже є у Вашого хлопця, тоді визначитися з вибором того чи іншого кращого подарунка буде набагато простіше. Крім всіх наявних, ракеток і м’ячів, тенісистові можна подарувати: взуття для тенісу, костюм для гри (багато не буває), іменну бейсболку для гри в теніс, спеціальний утримувач тенісних м’ячиків на поясі, ракетний виброгаситель, чехол для ракеток, сумка/рюкзак для тенісного інвентарю, різні тренажери для тенісу.

Круті сюрпризи баскетболісту

Високий, сильний, ставний… Подарунок повинен відповідати його майбутньому власнику, значить такі буденні брязкальця як брелок у вигляді баскетбольного м’яча, та й сам баскетбольний м’яч ні до чого справжньому любителю баскетболу, а от нової баскетбольної спортивній формі, футболці з особистим ініціалом і емблемою улюбленої команди, кубок «кращому гравцеві в баскетбол» будь-який спортсмен-баскетболіст буде дуже радий! Можна також презентувати кружку «Ідеальний кидок», книгу NBA.

Прикольні ідеї презентів для волейболіста

Як і будь-якому іншому спортсмену, волейболісту можна подарувати форму для гри. Щоб додати в цей подарунок унікальності, потрібно зробити іменну напис на формі з улюбленим номером, або з логотипом улюбленої команди. Якщо є можливість, то зробіть так, щоб Ваш хлопець у день свята побачив на своєму улюбленому м’ячі автограф гравця-кумира. Це приведе Вашу другу половинку в захват! Також можна піднести сумку для волейбольних причандалів і грамоту «Кращий спортсмен планети».

Класним подарунком на 23 лютого стане стрільба з цього зброї на полегоне

Наостанок

Ось, мабуть, і всіх спортсменів розібрали, якщо когось забули пишіть в коментарях і я обов’язково додам кілька ідей і йому. Вдалих покупок і тільки гарних несподіванок.