Як правильно вітати? Що побажати?

Як правильно вітати? Що побажати?

Секрет правильного вітання

Розглянемо питання вітання З Днем народження або з будь-якими іншими пам’ятними датами.

Так ось, як це відбувається зазвичай. Людина каже: «Вітаю тебе З Днем Народження! Бажаю тобі великого, великого щастя, щоб все у тебе було добре, щоб гроші в тебе були, здоров’я!» Після виповнення 40 років, взагалі забувають бажати щось інше крім здоров’я. Забувають про це абсолютно. Щоб діти у тебе здорові росли, щоб ти був гарним, щоб батькам допомагав тощо. У підсумку все це не збувається, тому що, якби все це здійснювалося, то навіщо все це кожен рік говорити. Це нудно, давно всім обридло, і всі давно знають що буде сказано. Мало кому це приносить задоволення.

Хороше і правильне вітання

Спробуємо розкрити секрет, дійсно, хорошого і правильного привітання. Як же все таки правильно вітати?

Треба розповісти людині що він значить для Вас.

Наприклад, вітаєте Ви свого друга. І говорите: «Коля (Вася, Толя…), я дуже радий, що ти мій друг! Коли ти поруч зі мною, мої сили ніби примножуються. Я дуже вдячний тобі за те, що ми знайомі, за те, що ми дружимо, за те, що ти мене багато чому навчив«. Тут, звичайно, Вам доведеться самостійно згадати, чому ж він Вас навчив), ну, наприклад, користуватися будь-якими комп’ютерними програмами, рибалити, пекти пиріг, ну і все в такому ж дусі.

Оцініть хороші сторони

Щоб сказати близькій людині приємне правильне вітання, розкажіть про саму людину, про те, що в ньому захоплюєтеся. Знову ж таки наведемо приклад, Ваш друг дуже піклується про своїх дітей. Так, і скажіть йому, який він турботливий, чудовий, чуйний і просто чудовий батько. Про те як сильно його діти люблять. Ну і звичайно повідомте йому, що це дуже добре, що Вас це дуже надихає і захоплює. Після такого привітання, людині дійсно буде приємно.

Говорите правду

є правильному привітанні, необхідно сказати людині правду. Приміром, для правильного привітання керівника (хорошого керівника, якого Ви поважаєте і так далі), Привітайте його, скажіть йому, що він для Вас зробив, наприклад, допоміг освоїтися в даній професії, навчив по-справжньому працювати, скажіть, що він став гарним прикладом для Вас, тому як потрібно працювати, а, можливо, і жити. І якщо це правда, і Ви, дійсно, до нього так ставитеся і скажете це від душі, то людині, яку Ви вітаєте, буде дуже приємно.

Це, звичайно, один з тих варіантів вітання, до якого не потрібно готуватися, підбирати різні вірші, вигадувати побажання різних благ і тому подібного. Ніхто не каже, що обов’язково чинити саме таким чином. Але на розсуд багатьох, швидше за все, приємніше почути про себе трішки приємної правди. А не завчені банальні привітання.

0