Як прикрасити квартиру на день народження

День народження незалежно від кількості виконуваних років – це завжди радісний і довгоочікуване свято, готуватися до якого ми намагаємося почати заздалегідь. Це радісна подія йде родом із нашого дитинства. Можливо, саме тому в цей день навіть дуже дорослі люди на якусь коротку мить знову відчувають себе дітьми і перебувають в очікуванні справжнього дива. Для того щоб свято пройшло чудово, потрібно встигнути зробити безліч справ: підготувати частування, знайти відповідний подарунок, запросити друзів і рідних, подбати про розвагу іменинника та його гостей. За всіма цими турботами ми часто забуваємо про те, що у святковій підготовки потребує і наше житло. Як правило, переважна більшість обходиться тим, що надувають повітряні кулі і в кращому випадку вішають стрічку з вітальним написом. Для створення справжнього святкового настрою слід заздалегідь продумати, як прикрасити квартиру на день народження, в якому стилі робити з чого і т. д.

Як прикрасити квартиру на день народження своїми руками

Для святкового і барвистого прикраси квартири підійдуть всілякі саморобні іграшки, мальовані плакати, гарно розташовані або зібрані в химерні фігури надувні кулі, старі і нові фотографії іменинника або іменинниці. Крім того, існує багато простих і цікавих способів виготовлення різних паперових прикрас. Вмикайте вашу уяву і творче мислення – в цьому питанні не існує ніяких обмежень. Запропонуйте дітям допомогти вам в оздобленні квартири – так вони будуть зайняті справою, і це процес, безсумнівно, принесе їм море задоволення та позитивних емоцій.

Happy Birthday Happy Birthday Happy Birthday

Як прикрасити зал на день народження фото

Зал традиційно є головною кімнатою для урочистості, в якій збираються всі гості, запрошені на ваше свято. Тому до його прикрасі слід підійти максимально серйозно. Для святкового оформлення обов’язково знадобляться кулі, підійдуть як гелієві, так і звичайні повітряні. Сьогодні є прекрасна можливість замовити забавні фігурки, зібрані з гелієвих кульок, або навіть оформлення цілого приміщення. При виборі куль, слід звернути увагу на те, щоб їх колір гармонійно поєднувався з відтінками кімнати. Крім цього в залі потрібно розташувати велику стрічку або розтяжку з святкової написом «З днем народження!» або «Вітаємо». Гірлянди, зроблені з паперу або тканини, допоможуть посилити святковий настрій, що створюється прикрашеною кімнатою. Справжньою родзинкою прикраси дня народження стануть легкі святкові підвіски і різнобарвний серпантин. Яскраві кольори, гарні гірлянди, химерно зібрані кульки – всі ці предмети разом створять чудову казкову атмосферу. У більшості випадків святковий стіл розміщують у залі, тому слід приділити достатньо уваги і його оформлення. Якщо мова йде про дитячому дні народження, то має сенс скористатися спеціальною одноразовим посудом. Це, по-перше, небезпечно, а по-друге, сьогодні можна без зусиль знайти таку посуд будь-яких кольорів і з різними красивими малюнками. Крім того на виручку нас прийдуть красиво складені серветки, паперові фігурки, яскраві світні трубочки, маленькі їстівні прикраси. До речі кажучи, ці ідеї підійдуть для оформлення столу на день народження дорослої людини. Іменинник і гості будуть приємно здивовані незвичайною сервіровкою.