Як зробити чохол для планшета своїми руками?Найкращі ідеї

Важко уявити собі сучасний світ без різних технічних новинок і всіляких гаджетів, які вже міцно увійшли в наше повсякденне життя. Тому навряд чи знайдеться представник молодого покоління, що не мріє, наприклад, про новенькому планшеті. Що робити, якщо у вас немає достатньо коштів для такого дорого презенту своєму татові, мамі, брату чи сестрі, але ви точно знаєте, що хтось інший його подарує? Подумайте над тим, як зробити чохол для планшета своїми руками, тобто підготувати цей важливий і необхідний аксесуар. Сьогодні існує багато способів і порад на цю тему, так і ми не змогли обійти цю тему стороною!

Чохол-футляр для планшета

Необхідні інструменти

 • Коробка з картону.
 • Тканина з красивим малюнком.
 • Стрічка або тоненька тасьма.
 • Швейна машинка.
 • Ножиці.
 • Лінійка.
 • Булавка.
 • Голка з ниткою або клей.
 • Гумка для волосся.
 • аерозольний Клей.

Виготовлення

 1. Вирізаємо картонні заготовки. Одна повинна відповідати планшету по товщині, а два інших – по довжині і ширині. Заготовки повинні лежати так, немов планшет вже лежить на них.
 2. У цьому ж порядку викладіть їх на виворітну сторону вибраної вами тканини. Акуратно обведіть олівцем контур всіх трьох частин. За допомогою ножиць вирізаємо вийшов прямокутник, не забувши трохи відступити від краю (це буде припуск для шва). В результаті повинен вийти великий прямокутник, усередині якого буде окреслено так званий корінець майбутнього чохла-футляра і дві бічні деталі.
 3. З решти тканини з отриманого зразку вирізаємо аналогічний прямокутник.
 4. Тепер пристрочим ці два шматки тканини строго по периметру. Виворітна сторона повинна залишитися зовні. У нижній частині залишаємо довгий зазор в центрі. Одержаний чохол вивертаємо і акуратно пропрасовуємо.
 5. Наносимо на дві рівні картонні заготовки клей-аерозоль і вставляємо їх у чохол через залишений зазор. Старанно розгладжуємо обидва прямокутника так, щоб тканина була максимально натягнута і ніде не морщилася. Залишився вузенький картон нам більше не потрібен, так що сміливо його викидаємо.
 6. Акуратно підверніть не прошиті краю тканини всередину. Беремо клей для гарячого склеювання і з його допомогою закріплюємо краю матеріалу в цьому положенні.
 7. Тепер приклеюємо стрічки-зав’язки.
 8. Далі забезпечуємо надійність фіксації планшета при експлуатації. Розкриваємо чохол-футляр і в правій стулці, а точніше в її верхньому лівому кутку закріплюємо стрічку таким чином, щоб вона по діагоналі захопила кут планшета. Робимо це ж і в правому нижньому кутку.
 9. А еластична гумка для волосся в тон кольору тканини чохла знадобиться для надійної перенесення використовуваного пристрою.

В’язаний у вигляді тваринки «Сова»
«Зайчик»

Ось вам ще відмінне відео на тему як зробити чохол для планшета своїми руками

Наостанок

Для того щоб порадувати кохану людину не обов’язково мати великі заощадження. Так багато подарунків можна зробити своїми власними руками! Найкращими помічниками вам у цій справі стануть посидючість, винахідливість, уява і фантазія! Зрештою, найдорожче в подарунок-це увага, турбота та участь.