Як зв'язати чоловічі рукавички? Найкращі ідеї

Що таке рукавички і навіщо вони взагалі потрібні? Ця, здавалося б, маленька деталь одягу насправді дуже навіть потрібна і корисна річ. Вони не лише захищають наші руки від холоднечі, але і служать повноцінним предметом одягу, що підкреслює індивідуальний стиль людини. Саме тому рукавички можуть стати відмінним подарунком на новий рік, особливо коли вони зроблені своїми руками. Отже, давайте поговоримо про те, як зв’язати чоловічі рукавички.

Рукавички класичного типу в’язати вельми проблематично, так як такі дрібні деталі як пальці даються досить складно. Ґрунтуючись на цьому, ми вирішили, що будемо розглядати рукавички наступних типів: рукавиці, з відрізаними пальцями і рукавички без пальців.

Рукавиці – ідеальний подарунок на зиму, так як вони закривають кисть руки. А ще, холодної взимку рекомендується носити саме рукавиці, так як в них всі пальці поруч і замерзають не так швидко, як в рукавичках. В’язати їх варто з товстої теплої вовни. До речі, в’язати рукавиці однаково по складності, як на спицях, так і на гачку.

Демісезонний варіант – рукавички з відрізаними пальцями. Не лякайтеся, ніхто не збирається нічого різати, це просто назва. На відміну від попереднього виду рукавичок, даний вид є трохи більш копіткою у виконанні. Справа в тому, що Вам доведеться робити все ті ж маленькі пальці. Єдина радість – в’язати пальці доведеться не повністю, а тільки до суглоба другої фаланги пальців (можна менше). У цьому випадку краще скористатися гачком, але не обов’язково.

Ну і найпростіший вид рукавичок без пальців. По суті, ці рукавички являють собою трубу. Вони трохи довші, ніж описані вище, тобто закривають не тільки кисть і зап’ястя, але і трохи виходять на передпліччі (зовсім трохи). При виконанні роботи, Вам доведеться лише зробити отвір для великого пальця, решта зробити дуже просто. Такі рукавички віддають перевагу любителі пограти на гітарі.

Кольори вибирайте на свій смак, а складність візерунка – за здібностями і рівнем майстерності. І пам’ятайте, руки теж мають розмір, так що не прогадаєте з габаритами рукавичок.

Відео урок як зв’язати рукавички

0