Як зв'язати чоловічі шкарпетки? Найкращі ідеї

Сьогодні ми поговоримо про те, як зв’язати чоловічі шкарпетки хлопчикові будь-якого віку, навіть якщо ви новачок в цій справі. Не дивлячись на те, що шкарпетки в якості подарунка вже стали класичної жартом всіх чоловіків, особливо напередодні 23 лютого, не можна заперечувати їх корисність. Всупереч існуючій думці, все ж є хлопці, які будуть тільки раді отримати теплі шкарпетки в подарунок, особливо пов’язані коханою дівчиною. Це ті чоловіки, які служать в армії, часто вирушають у походи в гори, моряки, або ті, чия робота пов’язана з тривалими поїздками в холодні місцевості.

Способів зв’язати шкарпетки на спицях сила-силенна! Розглянемо найбільш поширені. Класичний варіант – на п’яти і більше спицях (так в’язали ще наші бабусі) і менш відомий, але не менш хороший – на двох спицях. Першим способом в’язати досить складно, але в підсумку Ви отримаєте шкарпетки найбільш звичного вигляду – з вираженими шкарпетками і п’ятами. При другому способі Вам доведеться потім зшивати халяву і п’яту, так як в даному випадку Ви отримуєте не готовий носок, а полотно.

З кольором і висотою халяви визначайтеся самі. Вкладіть в роботу душу, і все вийде відмінно. І пам’ятайте – ніхто не вимагає від Вас ідеального виконання, усвідомлення того, що Ви старалися заради нього одного, вже порадує коханого.

Не важливо, полярник Ваш хлопець чи підводник, солдат чи студент, ноги в теплі тримати потрібно всім! Не переживайте, пов’язані особисто шкарпетки не йдуть ні в яке порівняння з магазинними, так що будь-який хлопець чи чоловік буде радий отримати їх в подарунок.

фото №1 Теплі чоловічі шкарпетки фото №3

Як зв’язати чоловічі шкарпетки спицями відео

Як зв’язати чоловічі шкарпетки гачком відео

Наостанок

Це буде відмінний подарунок коханому хлопцеві, так і дорогого дідуся на день народження, іменини чи навіть новий рік, так як все, що зроблене своїми руками цінується вище всього. Найголовніше не дарувати їх на любовний свято або 23 лютого, якщо не хочете отримати такий же звичайний подарунок у вигляді колгот.

0