Як зв'язати чоловічий шарф? Найкращі ідеї

Шарф – це досить особистий подарунок, жест уваги і турботи. Особливо приємно, якщо він зроблений своїми руками. Ми розповімо Вам, як зв’язати чоловічий шарф в подарунок хлопчикові будь-якого віку, будь то навіть брат, він оцінить такий сюрприз. Це зовсім не складно, як може здатися на перший погляд! Навпаки, навчання швейному і в’язальну майстерності краще починати саме з шарфів.

Раніше, шарфи носили для того, щоб захистити шию і груди від вітру і морозу, тепер же цей предмет одягу став повноцінним елементом стилю. Ґрунтуючись на цьому, зробимо висновок – шарфи не обов’язково повинні бути вовняними, на осінь або весну цілком згодиться тканинний. Природно шовк або шифон вибирати не варто, це ж не жіночий хустинку. Найкраще підійде теплий трикотаж або тонка вовна приємна на дотик (яка не колеться) вона повинна прилягати до чутливій шкірі шиї. Обробити краї руками не складно, але краще всього скористатися швейною машинкою.

Більш теплий варіант для зими це, природно, в’язаний шарф. Розглянемо в’язання на спицях. Так як шарф буде чоловічим, то немає необхідності у витончених візерунках, та й не по силам буде це для тих, хто тільки освоює спиці. Звичайно, трохи «випендрюватися» можна, головне не перестаратися. Мова йде про те, щоб декоративних елементів було по мінімуму і всі вони відповідали одному стилю (наприклад, тонка кіска по краях).

Як зв’язати чоловічий шарф спицями інструкція

Ну і нарешті, шарф, зв’язаний гачком. Дотримуємося тих же правил, що і зі спицями («чоловічий» візерунок і мінімум декору), і все буде добре. До речі, вважається, що освоїти в’язання гачком легше.

Як чоловічий шарф пов’язати гачком відео інструкція

Наостанок

Постарайтеся підібрати для майбутнього шарфа більш чоловічі кольори (білий, чорний, синій, зелений, тощо), навіть якщо Ви вирішили зробити його смугастим (по мінімуму жовтого та бузкового), і все буде взагалі чудово! Подарунки зроблені своїми руками від душі, це завжди приємно.

0