Як зв'язати чоловічий светр спицями? Найкращі ідеї

В’язані светри знову стали популярні серед чоловіків. А це означає, що презент такого роду сподобається будь-якому хлопцю, особливо коли він зроблений своїми руками. Хочете побачити бурхливу радість у відповідь на Ваш подарунок? Зв’яжіть светр самі! Звичайно, це не так-то просто, але ми спробуємо показати Вам, як зв’язати чоловічий светр спицями.

Робота Вам належить копітка, але результат того вартий! Для початку виберіть модель, яка сподобається хлопцю. Врахуйте, що модель вибирати не обов’язково класичного типу, багатьом подобаються светри на гудзиках, а ще, як варіант, можна вибрати светр з блискавкою або з капюшоном. Потім, Вам потрібно буде дізнатися необхідні розміри (для вірності поміряйте улюблений светр або водолазку хлопця). Визначаємося з кольором і, виходячи з розмірів, купуємо потрібну кількість вовни (краще з запасом).Краще всього для в’язання светри використовувати спиці з волосінню, так як з їх допомогою легше робити досить великі деталі. Початок покладено! Тепер приступаємо безпосередньо до в’язання светри.

чоловічі В’язані светри — 9 фото


Светр з оленями
светр

Плюс светри полягає в тому, що навіть для чоловіків прийнятні візерунки (природно не квіточки і сердечка). Новачкам варто починати з візерунка «Кошик» або взагалі в’язати простий светр зовсім без візерунків.

Як зв’язати чоловічий светр спицями відео

Наостанок

Зробіть хлопцеві приємно – зв’яжіть йому светр, і нехай він не мерзне холодними вечорами.

0