Як зв'язати чоловічий жилет спицями. Найкращі ідеї

Навесні або восени, коли температура постійно коливається, важко вгадати, що надіти. В куртці жарко, а в сорочці холодно. В такі дні може виручити в’язану жилетку. До речі, серед чоловіків вони користуються популярністю. Так давайте порадуємо коханого хлопця і подаруємо йому це! Найкраще буде зробити його своїми руками. Саме тому мова піде про те, як зв’язати чоловічий жилет спицями для початківців.

Як і у випадку з будь-якої іншої одягом, перед початком роботи необхідно дізнатися розміри і вибрати колір.Якщо Ви не вмієте розраховувати по сантиметрам розміри деталей для в’язаних речей, виберіть модель потрібного розміру в інтернеті або в спеціалізованому журналі. Бажано не робити жилет дуже теплим, тому вибираємо шерсть середньої товщини. Що стосується кольору – навесні, так і восени особливо хочеться чогось свіжого і яскравого. А це означає, що кольори варто вибирати приємних відтінків, ніякого сірого і чорного! Блакитний, синій, червоний, зелений, жовтий, морквяний та інша веселкова палітра – те, що треба! Тут важливо не помилитися з відтінком.

Чоловічі в’язані жилети фото


Як зв’язати чоловічий жилет спицями відео урок №1

Як зв’язати чоловічий жилет спицями відео урок №2

Наостанок

Не бійтеся пробувати! У Вас все вийде! А піднісши в подарунок хлопцю пов’язаний самостійно жилет, Ви піднімете настрій не тільки йому, але і себе.

0