Запрошення на піратську вечірку

Запрошення на піратську вечірку, текст, шаблони, фото

Запрошення на піратську вечірку це перша акція по завданню атмосфери заходу. Здивуйте своїх друзів. Адже оформити запрошення різне безліч варіантів. Ви можете вирізати і оформити запрошення у вигляді корабля або пляшки рому. Можна здивувати друзів запрошенням у вигляді послання в пляшці. Тепер трохи докладніше про деяких варіантах:

найпростіший і досить оригінальний вигляд запрошення на піратську вечірку – це чорна мітка. Вручити її можна зі словами: “Відмови не приймаються! Інакше тобі загрожують жахливі наслідки!» У запрошеного просто не залишиться варіантів. Чорну мітку можна оформити дуже легко. Потрібно роздрукувати зображення веселого Роджера, а на іншій стороні розмістити послання про те як, де і скільки буде проходити Ваше веселе зібрання. Обов’язково напишіть все в гумористичному вигляді. Нехай Ваші друзі посміхнуться. Можна роздрукувати ось таке зображення:

Запрошення на піратську вечірку — послання в пляшці.

Подумайте, з чим у Вас асоціюються пірати? Я думаю, Вам відразу представляються скарби, карти морів, черепа і кістки, кораблі, штурвали, веселий Роджер, ром, Карамба!!!, гак тощо. Вибирайте, що більше подобається і оформляйте. Додайте в текст трохи піратського жаргону.

Як зробити пригласительную на піратську вечірку своїми руками і що для цього потрібно? Читаємо далі…

Для послання в пляшці Вам потрібні такі атрибути:

— простий аркуш А4, — пакетик чорного чаю, — маркер чорного кольору, — скляна прозора пляшка, — якщо є можливість, знайдіть пісок і черепашки,

— сітку з натурального матеріалу, наприклад, конопель або льону (не обов’язково).